خرید اشتراک شما از گرافیک فارم به منزله پذیرفتن موارد زیر می باشد

۱- برای استفاده از فایل های وب سایت گرافیک فارم کاربر می بایست آخرین نسخه از نرم افزار WinRAR که مخصوص باز کردن فایل ها از حالت فشرده می باشد را روی دستگاه خود نصب نماید. (در حال حاضر نسخه ۶ به بالا)

 

۲- امکان دانلود از طریق سرور یا وی پی ان برای کاربران میسر نیست و سایت های دانلودی که از محتوا گرافیک فارم کپی برداری کنند، قطعا تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

۳- از هر اکانت فقط یک نفر می تواند استفاده کنید. و این امکان را دارد که با دو مرورگر وارد اکانت خود شود. به طور مثال کاربر می تواند از اکانت خود در مرورگر محل کار خود و همچنین منزل به راحتی استفاده کند.

اکانت شرکتی مناسب دفاتری می باشد که نیاز دارند اکانت گرافیک فارم را در اختیار پرسنل خود قرار دهند. با خرید اکانت شرکتی می توانید با ۱۰ مرورگر وارد سایت شوید.

 

۴- گرافیک فارم تا زمانی که کاربر اشتراک دارد، خود را موظف می داند در صورت خرابی فایل، فایل را اصلاح کرده و لینک را برای کاربر ارسال کند. کاربر نیز موظف است تمامی فایل هایی که در طول اشتراک دانلود کرده را قبل از به اتمام رسیدن اشتراک خود چک کرده و از سلامت آن مطمئن شود.

به بیان دیگه در صورتی که بعد از پایان اشتراک کاربر متوجه خرابی فایلی شود، امکان ارائه لینک دانلود مجدد فقط یک بار امکان پذیر است و اگر تعداد بیشتری باشد نیاز به تمدید مجدد اکانت می باشد.

 

۵- گرافیک فارم موظف است به تمامی تعهدات خود(نظیر امکاناتی که با خرید هر اکانت شامل کاربر می شود) که در صفحه راهنمای خرید اشتراک ذکر شده عمل نماید. چنانچه درخواست کاربری خارج از موارد ذکر شده باشد، گرافیک فارم هیچ تعهدی در قبال اجرای آن ندارد. هرچند که تمام سعی خود را خواهد کرد تا رضایت کاربر در حیطه فعالیت های سایت ایجاد شود.

 

۶- تیم گرافیک فارم همیشه پذیرای نقطه نظرات، پیشنهادات و بخصوص انتقادات سازنده شماست. بدیهی است انتظار می رود اظهارنظرها در بخش کامنت پست، پشتیبانی آنلاین چه نسبت به فعالیت های سایت و چه در خصوص کاربران سایت با لحنی شایسته یک گفتگو اثر بخش و مفید ابراز شود.

گرافیک فارم با کاربرانی که نظرات خود را به شکل توهین آمیز بیان می کنند برخورد خواهد کرد. در صورت مشاهده ادبیات ناشایست از سمت کاربر اکانت کاربر بی اخطار بسته و هزینه ای به کاربر خاطی عودت داده نخواهد شد.

همچنین چنانچه کلام ناشایستی از پشتیبانی سایت دریافت کردید، حتما مورد را برای رسیدگی برای ما ایمیل کنید.

 

۷- کاربر تا زمانی که اکانت خود را شارژ می کند می تواند از دسترسی به فایل های سایت داشته باشد. پس از انقضاء اکانت حتی اجازه دانلود مجدد از فایل هایی که قبلا دانلود کرده را نخواهد داشت. تا زمانی که مجدد اکانت خود را شارژ کند. بدیهی است که در گرافیک فارم هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اتفاقی فایل های دانلود شده از هارد شما ندارد. به این معنی که اگر فایلی را قبلا دانلود کرده باشید و به هر دلیلی از سیستم شما پاک شود. برای دانلود مجدد آن باید همچنان اشتراک فعال داشته باشید.

 

۸- گرافیک فارم متعهد هست همیشه برای پشتیبانی فنی از راه های ارتباطی نظیر تلگرام – ایمیل و واتس اپ پاسخگوی کاربران باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم مشکلات شما را بی پاسخ نگذاریم اما تعهدی به پاسخ به سوالات نرم افزاری و عدم تسلط کاربر به نرم افزار مربوطه نداریم.

۹- گرافیک فارم تمامی فایل های خریداری شده از سایت های خارجی را بدون هیچ حذفیاتی در سایت قرار می دهد.

همچنین ممکن است برخی قالب های پاورپوینت و اینستاگرام غالبا بدون عکس می باشند(به دلیل کپی رایت عکس ها) که در دمو نمایش داده می شوند. شما می بایست عکس یا فیلم خود را در قالب آماده جایگزین کنید.